Futra

Futro kojarzy się z ciepłem, miękkością i przytulnością. Ma również szerokie zastosowanie. Kurtka czy płaszcz, a także obszycie kaptura futrem zapewnia ciepło, komfort i wygodę nawet podczas największych mrozów i silnego wiatru. Wykorzystywanie w przemyśle tekstylnym naturalnego futra budzi wiele wątpliwości moralnych, dlatego dziś najczęściej odzież i dodatki produkuje się ze sztucznego futra. Jest tak samo miękkie, ciepłe i przytulne jak naturalne. Przy tym jest łatwiejsze w pielęgnacji. 

Aktywne filtry

Tkaniny ze sztucznego futra – szeroki wybór online

Damskie i męskie, a także dziecięce kurtki, płaszcze, kożuchy czy czapki z futra kojarzą się z ciepłem i miękkością. Doskonale grzeją i zatrzymują ciepło, jednocześnie zapewniając przepływ powietrza. Tym samym zapobiegają nadmiernemu poceniu się i przegrzaniu. Futerkowe dodatki i elementy wykończeniowe, jak np. obszycie kaptura ze sztucznego lub naturalnego futra dodają odzieży elegancji. 

Futra i kożuchy, płaszcze, a nawet kurtki futrzane krótkie czy obszycie kaptura obecnie wykonuje się przede wszystkim z syntetycznego futerka. Nowoczesne, sztuczne futra nie odbiegają jakością ani komfortem użytkowania od naturalnych. 

Dlatego dziś zarówno damskie, jak i męskie czy młodzieżowe futra i kożuchy, kurtki futrzane krótkie, a także dodatki, jak obszycie kaptura z futerka, to tkaniny syntetyczne. Nadają się one doskonale nie tylko do produkcji odzieży i jej elementów wykończeniowych. Tkaniny ze sztucznego futra to także rewelacyjny materiał na dywaniki czy narzuty na meble, bez których trudno wyobrazić sobie mroźne i śnieżne zimowe wieczory.

Odzież i dodatki ze sztucznego futra są tak samo eleganckie i komfortowe jak z prawdziwego a nawet bardziej. Produkty ze sztucznego futra o wiele łatwiej utrzymać w czystości niż te z naturalnego. Damską, męską i dziecięcą odzież wierzchnią, a także narzuty i dywaniki ze sztucznego futra można z powodzeniem i bez obaw czyścić w domowych warunkach. 

Kurtki, płaszcze i kożuchy ze sztucznego futerka na metry

W tym miejscu znajdziesz tkaniny na metry ze sztucznego futra doskonałej jakości. Dostępne są różne wzory (gładkie, w łaty, w kropki, panterkę czy zeberkę) sztucznego futra, a także różna długość włosa. To daje mnóstwo możliwości wykorzystania materiału. Możesz stworzyć z niego zarówno elementy dekoracyjne i wykończeniowe, jak i obszycie kaptura z futerka, narzutę na łóżko czy dywanik na podłogę, oraz odzież wierzchnią dla całej rodziny. 

Gwarantujemy doskonałą jakość tkanin. Syntetyczne futerko jest miękkie, ciepłe i przyjemne w dotyku i do złudzenia przypomina prawdziwe. Dywaniki można odkurzać, a odzież wierzchnią i narzuty prać. To zdecydowanie ułatwia utrzymanie ich w czystości, a tym samym podnosi komfort codziennego użytkowania. Tkaniny futerkowe dostępne w naszej ofercie nie gubią włosia, a dla utrzymania gładkiej struktury wystarczy je od czasu do czasu przeczesać. Sprawdź naszą ofertę – jesteśmy pewni, że bez problemu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!