Filtry

KOLOR

KOLOR

WŁAŚCIWOŚCI

WŁAŚCIWOŚCI

SZEROKOŚĆ

SZEROKOŚĆ

ZASTOSOWANIE

ZASTOSOWANIE

Dostępność

Dostępność

Ecoskóra

Skórzane buty, akcesoria i meble prezentują się niesamowicie elegancko i luksusowo. Cechuje je również wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Jednak wyroby z prawdziwej skóry nie do każdego przemawiają. Druga kwestia to dość wysoka cena wyrobów skórzanych. Doskonałą alternatywą dla prawdziwej skóry jest ekoskóra. To materiał syntetyczny, znany również pod nazwą derma lub skaj. Ekoskóra jest tak samo wytrzymała, jak prawdziwa i prezentuje się równie elegancko. Czym charakteryzuje się eko-skóra skaj? 

Aktywne filtry

Eko skóra skaj co to jest?

Eko-skóra skaj do złudzenia przypomina tę prawdziwą. Ma podobną elastyczność i strukturę, a także wytrzymałość. Dzięki temu to wdzięczna i popularna tkanina obiciowa tapicerska. Z powodzeniem można z niej tworzyć także torebki, buty, paski i wszelkie inne akcesoria, które przeważnie są produkowane z prawdziwej skóry. 

Eko skóra skaj to materiał w 100 procentach syntetyczny, tworzony z poliuretanu lub polichlorku winylu. Na pierwszy rzut oka trudno znaleźć różnicę między skórą skajem a prawdziwą skórą. Ten materiał eko doskonale ją imituje. Co więcej, eko skóra skaj jest nawet trwalsza i bardziej wytrzymała niż prawdziwa skóra. Nie wymaga również aż tylu zabiegów pielęgnacyjnych co prawdziwa skóra, dzięki czemu jest przyjemniejsza w użytkowaniu. 

Eko skóra skaj to wdzięczna i popularna tkanina obiciowa tapicerska. Eko skóra skaj jest rewelacyjną alternatywą dla tych, którzy chcą cieszyć się szlachetnym i luksusowym wyglądem skórzanych mebli, butów, torebek i innych akcesoriów, jednak nie chcą przy tym przykładać ręki do cierpienia zwierząt. 

Skóra-skaj tapicerski jest także bardziej odporna na działanie promieni słonecznych. Nie odbarwia się tak, jak skóra. Oprócz tego jest mniej podatna na odkształcenia i pęknięcia. Eko skóra skaj może być z powodzeniem czyszczona różnymi środkami chemicznymi. W odróżnieniu od prawdziwej skóry nie odbarwi się i nie zniszczy się w kontakcie ze środkiem do prania tapicerek czy z uniwersalnym płynem do czyszczenia powierzchni.

Warto wspomnieć również o tym, że eko skóra skaj jest o wiele tańsza niż prawdziwa skóra. To kolejna cecha, która zapewnia jej ogromną popularność. Dzięki temu w domowym zaciszu możesz o wiele mniejszym kosztem stworzyć piękne buty, torebki, paski i inne akcesoria. Jeszcze jedną zaletą tej tkaniny jest to, że nie wydziela zapachu charakterystycznego dla skórzanych wyrobów. 

Skaj tapicerski co jeszcze warto wiedzieć na temat tej tkaniny?

Ekologiczny skaj tapicerski jest łatwy w obróbce, zwłaszcza w porównaniu do naturalnej skóry. Dzięki temu samodzielnie wykonane buty, torebki, paski czy obicia meblowe prezentują się elegancko i estetycznie. Ryzyko uszkodzenia tej tkaniny w trakcie prac jest mniejsze niż w przypadku prawdziwej skóry. 

Ekologiczna tkanina obiciowa tapicerska na metry

W naszym sklepie znajdziesz różne materiały obiciowe, między innymi skaj tapicerski. Wszystkie tkaniny są dostępne na metry, dzięki czemu kupisz dokładnie tyle, ile potrzebujesz, by wykonać obicie mebli, buty czy inne akcesoria. Doskonała jakość tkaniny, przystępna cena i szybka przesyłka czy potrzebujesz czegoś więcej do udanych zakupów?