Filtry

KOLOR

KOLOR

MOTYW / WZÓR

MOTYW / WZÓR

WŁAŚCIWOŚCI

WŁAŚCIWOŚCI

SZEROKOŚĆ

SZEROKOŚĆ

ZASTOSOWANIE

ZASTOSOWANIE

Dostępność

Dostępność

Tkaniny

Witamy w sklepie stworzonym dla tych, którzy rozglądają się za tkaninami i materiałami. Z nami szycie będzie prawdziwą przyjemnością. To tutaj znajdziesz wszystko, co najbardziej potrzebne do szycia. Tkaniny to materiały stosowane w przemyśle tekstylnym i odzieżowym. Tkaniny znajdują zastosowanie jako materiał w wielu dziedzinach. 

Znaleziono 1438 produktów

Pokazano 1-24 z 1438 pozycji

Aktywne filtry

Jest również szeroko stosowany w innych branżach. T-shirt, prześcieradła, zasłony itp. to tylko niektóre przykłady wykorzystania tkanin do różnych celów. Istnieje również wiele rodzajów tkanin, o których nawet nie myślimy. Nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników tkanin, nitek i wszystkiego, co związane z szyciem. Bez dwóch zdań wspólną cechą produktów i akcesoriów jest ich najwyższą jakość i długotrwała przydatność. W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Począwszy od materiałów stworzonych z najwyższej jakości propozycji, po podstawowe produkty. Oferty pozostają dostosowane do aktualnych preferencji rynku. Mało kto wie, że obicia mebli mogą być również wykonane z tkanin organicznych, w tym bawełny. Jeśli chcesz, aby Twoje meble ogrodowe były wygodne i gwarantowały komfort, wiesz co robić!

Bawełna - właściwości tkaniny i zastosowania

Tkaniny bawełniane to wszechstronna tkanina, która jest używana od wieków i jest jedną z najczęściej używanych tkanin na świecie. Bawełna pozwala tworzyć świetne ubrania, które idealnie dopasowują się. Tkaniny z bawełny charakteryzują się bardzo niskim skurczem, wysoką elastycznością, gładką teksturą, dużą wytrzymałością i długotrwałą jakością. Miękkość tkaniny bawełnianej jest idealna na poduszki i inne aplikacje tekstylne. Tkaniny z bawełny są szeroko stosowane w tekstyliach, mogą posiadać interesujący wzór lub pozostać gładkie. W sektorze tekstylnym tkaniny bawełniane i te, w których wykorzystuje się len są powszechnie stosowane do produkcji odzieży i innych artykułów codziennego użytku. Mogą również zostać wykorzystywane w produktach takich jak torby. Wygląd tkaniny jest ważną cechą charakterystyczną asortyment.

Poliester - właściwości i zastosowania

Poliester to syntetyczny polimer organiczny, który znajduje się w naturze. Najpopularniejszy poliester jest wytwarzany z naturalnych źródeł, takich jak ropa naftowa, guma i inne. Materiały tego typu są stosowane w różnych produktach, takich jak odzież, obuwie i nie tylko.

Wiskoza - właściwości i zastosowania

Wiskoza to tkanina wykonana z bardzo cienkiej nici lub przędzy. Posiada naturalną elastyczność i dużą rozciągliwość. Z tego powodu materiały są stosowane w bieliźnie, strojach kąpielowych i innych formach, w których musi dobrze wyglądać, ale także łatwo się rozciągać. Złóż zamówienie, aby wybrać idealne dekoracyjne wzory, akcesoria, wodoodporne dzianiny i wiele więcej. Strona internetowa pozwoli Ci na to, aby cieszyć się wygodą i nadal poświęcać się pasji tworzenia. Nasze rozwiązania są dostosowane do krawców i uszycia wybranych propozycji. Możesz sam zdecydować, co szyjesz i który z materiałów będzie dla Ciebie najlepszy. W ofercie sklepu znajdziesz również takie materiały jak: welur, wełna, szyfon, organza, tiul, minky, futerka, jeans i tym podobne. Wykorzystaj w swoich najnowszych projektach nie tylko możliwości techniczne, ale również grubość materiałów, drukowane dodatki tak, aby przy praniu i ręcznych szyciach towarzyszył Ci uśmiech i satysfakcja z uzyskanych efektów.